Оголошені переможці конкурсу «Samsung назустріч знанням»

1 лютого 2016 в 15:35, Леся Москаль

Кременчуцький ліцей «Політ» цьогоріч став переможцем у всеукраїнському конкурсі освітніх проектів завдяки роботі вчителя Шаповал Ольги Григорівни. Проект був реалізований за підтримки Міністерства освіти і науки України та є частиною глобальної програми «Samsung. Надія для дітей», мета якої — привернути уваги громадськості до сучасної освіти.

Цього року учасниками конкурсу стали представники 6 шкіл, які перемогли минулого року та в яких були обладнані спеціалізовані смарт-класи від Samsung: Вінницька загальноосвітня школа №33, Тернопільська спеціалізована школа №5, Мелітопольська загальноосвітня школа №23, гімназія ім В.М. Гнатюка в місті Бучач, Кременчуцький ліцей «Політ», а також загальноосвітня школа №27 міста Суми. Головним завданням цьогорічного конкурсу було відзняти відеоролик про вплив смарт-класів на начальний процес.

«Конкурс відеороликів на базі смарт-класів у школах, які перемогли торік — важлива ініціатива компанії, оскільки дає можливість оцінити реальний внесок сучасного технічного обладнання в школах в якість навчального процесу. Проект «Samsung назустріч знанням» не тільки робить значний внесок у розвиток освіти в Україні, а й залучає українські школи, учнів і вчителів до глобальних ініціатив» - зазначила Євгенія Гавриленко, менеджер проектів корпоративної соціальної відповідальності компанії« Samsung Electronics Україна».

Конкурсні роботи оцінювалися за наступними критеріями: єдність і витриманість стилю, авторська оригінальність ідеї, дотримання основних дидактичних принципів навчання при впровадженні обладнання смарт-класу під час уроку, обгрунтованість і доцільність використання смарт-класу. Переможцем стала Шаповал Ольга Григорівна, яка представляє Кременчуцький ліцей «Політ». Пані Шаповал отримає смартфон Samsung Galaxy A5, а ліцей — 55-дюймовий телевізор Samsung J6500AUXUA.

Подібна ініціатива є значимою для сфери української освіти, оскільки сприяє модернізації технічного оснащення в українських школах і стимулює вчителів використовувати можливості новітніх технологій у навчальному процесі. Бажаєте дізнатись більше про конкурс та переглянути роботи конкурсантів? Завітайте на сторінку http://www.samsung.com/ua/school_contest/