Перша частина конкурсу «Ми господарі ЄВРО - 2012» вже розпочалася!

20 січня 2012 в 17:15, Ірма Чачанідзе

Для справжніх вболівальників футболу на всеукраїнському освітньому порталі «Щоденник.ua» сьогодні, 20 січня 2012 року, розпочалася масштабна конкурсна програма «Ми господарі ЄВРО - 2012». Організаторами виступили Міністерство освіти і науки молоді та спорту України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти та Всеукраїнська освітня мережа «Щоденник.ua».
Спробувати свої сили може кожен! Для цього достатньо лише зареєструватися на сайті «Щоденник.ua» (shodennik.ua) та завітати до спільноти конкурсної програми.
Зараз вже стартував перший етап вікторини, що присвячений історії Чемпіонату Європи з футболу. На вас чекають п’ять питань, правильні відповіді на які наблизять вас до перемоги.
Заходьте до групи конкурсу, щоб детальніше ознайомитися з умовами вікторини. Переможець першого етапу отримає у подарунок офіційний м’яч Чемпіонату «Tango 12» з автографом улюбленого футболіста.


А для тих, хто обожнює футбольні баталії на стадіоні та не пропустив жодної гри, з 20 січня по 6 лютого проходитиме конкурс «кричалок». Ми чекаємо на ваші слогани, пісні, вірші у підтримку нашої збірної на Чемпіонаті Європи за електронною адресою euro2012@company.shodennik.ua.
В полі «Тема» потрібно вказати назву конкурсу. Конкурсна робота надсилається в прикріпленому файлі. В листі необхідно надати наступну інформацію про учасника:
- Вікова категорія;
- Назва конкурсної роботи;
- ПІБ учасника;
- Назва населеного пункту;
- Назва навчального закладу;
- Посилання на його сторінку на  сайті «Щоденник.ua»;
- Адреса електронної пошти.

Бажаємо успіхів!