Всесвітній день інформаційного суспільства

17 травня 2010 в 15:00, Александр Ходорковский

 Сьогодні в світі відзначають Всесвітній день інформаційного суспільства.

 27 березня 2006 Генеральна Асамблея ООН прийняла Резолюцію, в якій проголосила 17 травня Всесвітнім днем інформаційного суспільства. До 2006 року цей День відзначався як Міжнародний день електрозв'язку або Всесвітній день телекомунікацій. Це свято відоме з 1969 року за рішенням сесії Адміністративної ради Міжнародного союзу електрозв'язку.

Ця дата була обрана не просто так.   17 травня 1865 року, коли  після двох з половиною місяців   переговорів у Парижі було підписано перше міжнародне Телеграфне Угода, і був заснований Міжнародний Телеграфний Союз, з 1932  року - Міжнародний Союз Електрозв'язку

Сьогодні 17 травня – це  професійне свято всіх програмістів, системних адміністраторів, інтернет-провайдерів, веб-дизайнерів, редакторів інтернет-видань і всіх інших людей, зайнятих у сфері інформаційних технологій.  

Інформаційні технології помітно змінили вигляд цивілізації.   Значення інформатики, сфери людської діяльності, пов'язаної з процесами перетворення інформації за допомогою комп'ютерів та інших засобів обчислювальної техніки, набагато ширше.
Вона надає людству неймовірну розкіш: головними багатствами стають інформація та знання,   відкриваються небачені можливості самоосвіти та дистанційної освіти, спілкування та обміну досвідом.

Всеукраїнська освітня мережа Щоденник.ком,  як інформаційно-навчально-соціальний ресурс, намагається крокувати в майбутнє, вбираючи в себе все те найкраще, що є на даний момент в арсеналі інноваційних технологій. Тому також наш день і день всіх наших користувачів та партнерів.

Гості  Щоденника, стаючи активними користувачами нашого сайту,  непомітно для себе йдуть в ногу з розвитком інтернет-технологій і беруть в ньому  безпосередню участь .