Один «Щоденник» для всіх сумських школярів

21 грудня 2011 в 16:53, Анатолій Буравін

Освітяни переконані - створення єдиної електронної мережі «Щоденник.ua» зробить процес управління освітою більш оперативним і зручним.

До Всеукраїнської шкільної освітньої мережі «Щоденник.ua» вже приєднались два середні навчальні заклади Сум – школа №12 та Перша гімназія. Наступного року до них приєднається решта шкіл обласного центру.

Сумські освітяни впевнені, що це дозволить швидко і одночасно інформувати про зміни в школі всіх учасників освітнього процесу. «Напрацьована величезна методична база з відкритими уроками», - повідомила заступник начальника управління освіти Сумської міської ради Тетяна Дрига. Втім відомості розміщуватимуть не тільки про дітей, але й про вчителів.

На сайті розміщуватимуть розклад уроків, електронний журнал вчителя, домашні завдання, бібліотека художньої літератури, шкільні оголошення, особисті сторінки учнів, вчителів та батьків, а ще електронні щоденники успішності. «Коли ви будете входити в цю програму ви будете бачити тільки свою дитину на всіх рівнях, по всіх уроках, Класний керівник буде переписуватися з вами по інтернету», - підкреслила посадовець.

Сайт постійно удосконалюється, а доступ до системи відбувається тільки за спеціальним кодом, отриманим в освітній установі. Аби уникнути появи небажаної інформації і реклами, зміст розділів контролюється системними адміністраторами.

Джерело: Сумська обласна державна телерадіокомпанія