КОНКУРС! Привітай свого вчителя та отримай цiнний приз!

26 вересня 2011 в 10:49, Ірма Чачанідзе

Незабаром 2 жовтня - єдиний день, коли ми офіційно можемо подякувати своїм вчителям за те, що вони віддають усі свої сили нашому вихованню, дарують нам знання та намагаються зробити нас добрими, розумними та відкритими людьми.

А як ви збираєтеся відзначити День Вчителя? Подаруєте квіти чи цукерки, влаштуєте музичний концерт або, можливо, поставите цілий спектакль? Чий вчитель цього року стане володарем найоригінальнішого та найкрасивішого привітання?

Саме з цього приводу «Щоденник.ua» влаштовує конкурс серед класів різних шкіл – «Привітай свого вчителя краще за всіх та отримай приз». Проявіть фантазію та привітайте свого педагога вiд щирого серця, щоб вiн запам'ятав цей день назавжди. Зробіть 2 жовтня надзвичайним, цікавим і по-справжньому святковим. Адже вчителі гідні цього! Тому що професія педагога – одна з найважчих і найголовніших у світі. Все залежить тільки від вашої фантазії. Варто постаратися і зробити цей день для ваших вчителів незабутнім!

Надсилайте нам ваші поздоровлення у вигляді фото або відео-звіту на адресу vchytel@company.shodennik.ua, а ми оберемо найкращу iдею святкування Дня Вчителя.Той клас, який поставиться до свята особливо та вигадає найкраще привітання - отримає від команди «Щоденник.ua» цінний приз!

В тексті листа вкажіть:

  • ПІБ учасника;
  • назву міста;
  • номер школи.

Конкурсні роботи приймаються до 15 жовтня. Підсумки конкурсу та імена переможців будуть опубліковані на сайті shodennik.ua.

Оригінальних вам ідей і чудового настрою! З наступаючим вас святом – Днем Вчителя!