Міжнародна виставка-презентація «Сучасні навчальні заклади – 2010»

19 березня 2010 в 17:47, Александр Ходорковский

17-19 березня 2010 року у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва відбулася міжнародна виставка-презентація «Сучасні навчальні заклади – 2010», на якій були представлені найавторитетніші навчальні  заклади України , наукові установи та різноманітні представники галузі освіти, що презентували свої  здобутки, педагогічний досвід, практику впровадження інновацій у систему навчання, досягнення у науковій діяльності та інші досягнення в професійній сфері .

Серед учасників міжнародної виставки-презентації вперше себе презентував проект «Щоденник.com». Ми взяли участь у конференції на теми  «Освітня мережа «Щоденник.com» - відкрита школа ХХІ століття» та «Дистанційне навчання».

Під час виставки ми особисто познайомились з керівниками більш як  п’ятдесяти навчальних закладів, серед яких загальноосвітні середні школи, приватні гімназії, колегіуми, ліцеї, коледжі, а також з іншими учасниками у сфері освіти та науки (начальники управління освіти, керівники рекламного відділу видавництв та ін.).

Ідея створення всеукраїнської освітньої мережі «Щоденник.com» є унікальною та перспективною у впровадженні на території України, оскільки нові методи навчання дітей покращать якість освіти та зроблять новий крок на шляху глобалізації освіти.

Проект «Щоденник.com» був нагороджений дипломом за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти організаторами виставки.