У абітурієнтів залишилось 5 днів для того, щоб визначитись з вузом.

6 серпня 2010 в 19:21, Александр Ходорковский

 

Прийом документів від вступників на денну форму навчання закінчився вчора, 5 серпня, і вже сьогодні ВНЗ оприлюднять перші рейтингові списки вступників.

Починаючи з 6-го серпня і до 10 серпня включно вступники мають п'ять днів на те, щоб обрати вуз та подати до нього оригінали вступних документів. 

Рейтингові списки для проведення "другої хвилі" вступної кампанії, яка продовжуватиметься до 15 серпня, мають бути складені вже з 11 серпня.

Якщо до 10 серпня у вищий навчальний заклад хтось з абітурієнтів з числа бюджетників не принесе оригінали вступних документів, то їх місця займуть абітурієнти, що йшли наступними за рейтингом.

Микола Фоменко, заступник директора Департаменту вищої освіти і начальник відділу моніторингу вищої освіти, зазначив, що у абітурієнтів "другої хвилі" також буде 5 днів на те, щоб подати свої оригінали.

"При цьому, в умовах прийому деяких вузів прописано те, що в "другу хвилю" вони беруть тільки тих, у кого в приймальні лежать оригінали, наприклад, таке правило є в КНУ ім. Шевченко", - наголосив Фоменко.

16 серпня вузи вже матимуть оприлюднити остаточні списки абітурієнтів, які будуть зараховані на "бюджет", після чого почнеться набір на "контракт", який продовжиться до 25 серпня.