Розпочинається прийом документів до вищих навчальних закладів України

15 липня 2010 в 15:53, Александр Ходорковский

 

Сьогодні, 15 липня, розпочинається прийом документів до вищих навчальних закладів України. Приймальні комісії працюватимуть наступні два тижні. А з 23 липня і до кінця місяця у вузах будуть проводитися вступні випробування.

Цього року правила вступу до вищих навчальних закладів змінилися. Тепер для вступу в деякі вузи абітурієнт повинен мати 150 балів у випускному сертифікаті, замість 124, а окремі університети підняли планку до 170-180 балів. Крім того, подавати документи можна не більш, ніж до п’яти вузів України, та не більше, ніж на три спеціальності у кожному з них.

Окремо треба зазначити, що якщо вступник під час ЗНО з непрофільних предметів набрав менше 124 балів, то його допускають до здачі вступних іспитів лише у тому разі, якщо він з кожного профільного предмета набрав не нижче 170 балів.

Вища освіта – це важлива сходинка в житті, яка може стати відправною точкою майбутнього благополуччя, тому команда Щоденника бажає успіхів усім абітурієнтам! Ми щиро сподіваємося, що кожен зможе поступити на обрану спеціальність та до того вузу, в який планує.