«Щоденник.ua»: тести ЗНО можна пройти в онлайні

13 листопада 2012 в 16:57, Анатолій Буравін

1 листопада розпочалася реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО, що відбудеться в березні 2013 року.

Під час тестування школярі матимуть можливість ознайомитися із процедурою проведення незалежного тестування, формами тестових завдань, правилами заповнення бланків відповідей, психологічно підготуватися до складання тестів.

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що станом на 9 листопада 2012 року майбутні абітурієнти виявили бажання скласти 50 603 тести: з української мови і літератури – 16 287, математики – 10 446, історії України – 7 817, англійської мови – 4 896, біології – 3 525, інших предметів – 7 632.

Реєстрація триватиме до 30 листопада 2012 року. Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне ЗНО.

Освітній проект «Щоденник.ua», робота якого схвалена Міністерством освіти і науки, дає можливість паралельно із пробним тестуванням скласти минулорічні тести ЗНО та одразу дізнатися свої результати. Таким чином, абітурієнти знатимуть, які предмети їм потрібно підтягнути.

Крім того, у вчителів є можливість провести в школах масові онлайн-тестування для учнів 11-х класів. Це допоможе абітурієнтам більше серйозно підготуватися, тому, шановні педагоги, візьміть на замітку. Багато вчителів вже залучають учнів до розділу «ЗНО» на порталі «Щоденник.ua, проводять контрольні роботи в онлайні та готують своїх учнів до вступу в університети.

Олександр Ходорковський, генеральний директор Всеукраїнської освітньої мережі «Щоденник.ua»:

«Цього року українським абітурієнтам буде набагато легше складати зовнішнє незалежне тестування. Адже завдяки новому сервісу, котрий надає «Щоденник.ua», школярі тепер мають змогу краще підготуватися до цього відповідального кроку та заздалегідь перевірити рівень своїх знань. Головні плюси сервісу: зручність використання, оперативність отримання результатів, доступність, конфіденційність, можливість повторного проходження тестів. Мережа надає користувачам дуже широкий спектр зручних сучасних сервісів для абітурієнтів.

Реєстрація шкіл на сайті та використання «Щоденник.ua» безкоштовне та просте.

Зареєстровані користувачі отримують більше можливостей для покращення необхідних знань та навичок. Серед них: тести, аналіз ВНЗ, допомога спеціалістів при підготовці до ЗНО, обмін досвідом та актуальною інформацією, тощо. Підготовка школярів до ЗНО для нас дуже важливий процес, тому ми постійно розвиваємо цей напрямок і створюємо нові можливості. Найближчим часом наші користувачі побачать багато нового та корисного на сайті «Щоденник.ua».

Якщо у вас виникають питання щодо роботи із сервісом «ЗНО» на Всеукраїнському освітньому порталі «Щоденник.ua», пишіть нам на електронну адресу team@shodennik.ua, або телефонуте на нашу гарячу лінію 0-800-50-80-11.