"Такі діти на широкій дорозі життєвій завжди будуть мати правильні орієнтири..."

27 липня 2012 в 15:49, Ірма Чачанідзе

Київські учні - найкраще володіють відеомонтажем. Це довів дворазовий переможець Всеукраїнського інтернет-конкурсу "Ми - господарі Євро-2012" Олександр Туник.

Конкурс, організований Міністерством освіти України спільно з Всеукраїнською освітньою мережею "Ми господарі ЄВРО-2012", тривав протягом шести місяців з січня по червень 2012 року і об'єднав понад 20 000 футбольних вболівальників з різних куточків України. Захід складався з шести етапів. Олександр Туник посів перше місце у номінаціях "Презентація України" та "Найкращий екскурсовод".

Переможець поділився секретами свого успіху з журналістами: "Я втілив ідею екскурсії для іноземних вболівальників на Євро – 2012. Фотографії я відбирав по якості зображення, по самих пам’ятках історії та культури, щоб ті пам’ятки були дуже цікавими для туристів".

НІНА КУПЧЕНКО, в.о. директора у школі, де навчається хлопець, згадує: "Дитина старанна, відповідальна і талановита! Починаючи з першого класу, він брав участь фактично в усіх шкільних конкурсах, був переможцем у районних конкурсах і міських… Такі діти у нашому світі на широкій дорозі життєвій завжди будуть мати правильні орієнтири, щодо морального і духовного свого розвитку".


Джерело: Телекомпанія "Київ"