Київські управління освіти офіційно підтримали «Щоденник.соm»

7 червня 2010 в 15:00, Александр Ходорковский

Київські міські управління освіти Шевченківського, Святошинського та Деснянського районів підтримали всеукраїнську мережу «Щоденник.соm» та офіційно  рекомендували її до використання у школах районів.

Це – дуже важливий крок як у розвитку самої мережі «Щоденник.соm», так і в розвитку самих шкіл.  Переміщення – поки що часткового – шкільного життя у всесвітню мережу – це перший історичний крок до створення «школи майбутнього». Саме створення такої школи і є метою команди «Щоденник.соm». Використовуючи високотехнологічні надбання світового прогресу можна досягти висот, які раніше не тільки не були доступні, але навіть вважалися фантастичними вигадками.

Реєстрація та підключення до мережі «Щоденник.соm» безкоштовне, навчитися користуватися нею дуже легко, адже вона розрахована не тільки і не стільки на досвідчених користувачів інтернету, але  для тих, хто раніше не мав можливості активно з нею працювати. Інтерфейс мережі  зрозумілий інтуїтивно, є чудова довідка, або ж якщо ви не знайдете відповідей на свої запитання в довідці, ви можете зателефонувати до нас і ми вам допоможемо.

Приєднуйтеся до нашої компанії, крокуймо у майбутнє разом!

лист від Шевченківського районулист від Святошинського районулист від Деснянського району