Луганські школярі під контролем своїх вчителів навіть на канікулах

8 лютого 2012 в 12:01, Анатолій Буравін

Луганські школярі - під контролем своїх вчителів навіть на вимушених канікулах. Тепер діти під віртуальним наглядом через всесвітню мережу Інтернет. Викладач може стежити за успішністю своїх підопічних і навіть виставляти «н» за те, що у відведений час не відвідав свій електронний щоденник. І вирвати листи з електронного щоденника можливості не буде.

Школярі зайняті навчанням навіть під час вимушених канікул. Комп'ютерна програма "Щоденник.ua" допоможе проводити вчителю заняття і навіть перевіряти знання за допомогою контрольних робіт. Педагог сам вибирає ліміт часу для певних завдань, так щоб учень не встигав підглядати в підручник.

Ліна Вокалова, директор НВК №30: «З електронним щоденником ми працюємо п'ять місяців. Цю систему роботи я побачила ще в Росії, і коли адміністратори запросили взяти участь нашу школу в даній програмі, ми погодилися».

Електронний щоденник поки впровадили кілька луганських шкіл, серед них і ліцей іноземних мов. У програмі зареєстровані майже всі учні. Винятком стали сім'ї, які не мають доступу до інтернету.

Марина Афанасьєва, вчитель англійської мови: «У кожного учня свій доступ - у них свій код. Вони самостійно заходять, можуть знайти домашні завдання, у них є зв'язок з вчителями».

Викладачі продовжують складати навчальні плани на час карантину. Кожен день додають нові завдання і навчальну програму. У відведений учителем час школяр знайомиться з матеріалом і виконує домашнє завдання. Причому за успішністю стежать не тільки вчитель і директор.

Марина Афанасьєва, вчитель англійської мови: «Плюс батьки, які тут теж зареєстровані і так само можуть проконтролювати своє чадо».

Безумовно, школярам складніше сприймати інформацію з монітора, тому творці «електронного щоденника» передбачили відеозв'язок. Питання, які виникають, можна задавати вчителю в режимі онлайн.

Марина Афанасьєва, вчитель англійської мови: «Інтернет все одно не замінює реального спілкування, тому що є моменти, які інтернет вирішити не може».

Карантин в школах продовжено до 16 лютого. Після його закінчення з учнями буде проведена робота над помилками - пояснення тих тем, які важкі для самонавчання. Заодно і оцінять практичне застосування його дистанційної альтернативи.

Артур Цюра

(текст перекладений з російської)

Джерело: Луганське кабельне телебачення